Vnútorná lukostrelecká aréna sa nachádza v obci Viničné, 14 km od Bratislavy medzi Pezinkom a Sencom (areál PD) a je súčasťou prvého lukostreleckého obchodu LUK.sk . Je to prvá profesionálna lukostrelecká hala na Slovensku s rozmermi 24 x 15 m. Všetci, ktorí máte radi lukostreľbu ste u nás vítaní. Môžete si zastrieľať z viacerých druhov lukov, moderných aj tradičných (nájdete ich všetky v sekcii cenník) prípadne Vás to naučí jeden z našich dlhoročných trénerov lukostreľby. Tešíme sa na Vás.

                                                           

Záujemcovia o lukostreľbu si môžu prísť kedykoľvek počas otváracích hodín (nižšie) zastrieľať, vždy po tel. dohode vopred, hlavne ak pôjde o využitie haly v sobotu/nedeľu. V prípade chladného počasia je v zimných mesiacoch hala vykurovaná (v čase tréningu klubu pondelok, streda, piatok od 17:30 – 20:00). Hala slúži aj na tréningy lukostreleckého klubu ELÁN, na jednorázové kurzy a výuky športovej lukostreľby s individuálnym trénerom, pre sústredenia iných klubov a reprezentácií ale i pre zákazníkov-lukostrelcov, ktorí hľadajú vhodný priestor na streľbu z luku i kuše počas celého roka.

indoor lukostrelba elan indoor lukostrelkyna

Hala je vhodná i na organizáciu firemných akcií. Okrem lukostreľby a 3D lukostreľby nám priestor ponúka i iné možnosti využitia našich ostatných športových a zábavných atrakcií a aktivít, ktoré máme v ponuke. Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. poskytuje už 14 rokov služby pre firemné akcie a teambuildingy, hlavne športové a tematické programy. V ponuke má cez 60 vlastných zážitkových aktivít, väčšina z nich sa dá realizovať v našej lukostreleckej hale spolu s cateringom celoročne.(www.havefun.sk).

Otváracie hodiny a cena

Otváracie hodiny lukostreleckej haly ako i všetky potrebné informácie nájdete v sekcii cenníkV prípade otázok alebo objednania termínu nám môžete zavolať na číslo 0910 90 90 88 , radi Vám všetky Vaše otázky zodpovieme, prípadne zabezpečíme Vašu prvú lekciu lukostreľby. Tešíme sa na Vás.

lukostrelecka hala vinicne deti v klube elan

Otváracie hodiny lukostreleckej haly :

pondelok od 8: 30 do 20:00
utorok od 8:30 do 17:00
streda od 8:30 do 20:00,
štvrtok od 10:30 do 19:00
piatok od 8:30 do 20:00
sobota  na objednávku vopred – ( keď je 8 a viac záujemcov)
nedeľa – na objednávku vopred – ( keď je 8 a viac záujemcov)