Športoviská v Bernolákove a Viničnom a informácie o fungovaní lukostreleckého areálu a lukostreleckého klubu ELÁN v Bernolákove v rámci golf klubu Black River a vnútornej strelnice na luky a kuše v obci Viničné.

Lukostreľba, streľba z kladkového luku a streľba z kuše v Bernolákove (apríl-október):

Areál a strelnica lukostreľby, strelnica na kuše, 3D lukostreľba sú pre verejnosť prístupné v mesiacoch apríl až október.
Objednanie sa na lukostreľbu, kuše, paintball funguje výlučne na telefonickú objednávku vopred na konkrétny čas, keďže na všetky tieto športy je potrebná materiálová a personálna výbava, ktorá sa pripravuje na každého zákazníka individuálne. Stačí sa ohlásiť, dohodnúť si termín a môžete s radosťou strielať. Príďte teda len keď ste si s nami potvrdili termín návštevy, vtedy už vieme zaručiť Vašu spokojnosť a zážitky spojené s lukostreľbou alebo streľbou z kuší. Tento prestížny areál, ideálne miesto lukostrelnice spolu s naším skutočným záujmom o tieto športy sú zárukou vysokej úrovne a prestíže, akú na Slovensku inde sotva nájdete, odhliadnuc od toho ,že je to jedno z mála miest, kde lukostreľbu a kušostreľbu vykonávate úplne legálne.

lukostrelnica-bernolakovo

Upozorňujeme že v tomto golfovom areáli, kde sa nachádza lukostrelecká strelnica je nutné dodržiavať dress code golfového areálu, predovšetkým upozorňujeme, že nie je vhodné prísť oblečený  v modrých jeansoch!DSC_0233

Cenník aktivít HAVE FUN na strelnici v Bernolákove aj našej vnútornej strelnici v obci Viničnom nájdete tu.

V areáli je pripravená stacionárna outdoorová certifikovaná strelnica (prvá schválená strelnica výlučne na luky a kuše na Slovensku), ktorá slúži pravidelným tréningom Lukostreleckého klubu Elán, zastrieľať si tu však môžu po dohode nielen profesionálni a amatérski lukostrelci, ale i široká verejnosť, či už so svojim vlastným lukom, alebo so zapožičaným, možný je i krátky lukostrelecký kurz pre skupiny či jednotlivcov pod dohľadom skúseného lukostreleckého inštruktora.
Pravidelné termíny sú zhodné s tréningom Lukostreleckého klubu Elán a to v pondelok, stredu, piatok vždy od 17,30 do 20,00 hod. Nezabudnite sa však vopred objednať, aby ste mali všetko potrebné pre Váš lukostrelecký zážitok vopred pripravené. Mimo uvedené časy tréningov lukostreleckého klubu je možnosť prísť si zastrieľať iba po telefonicky potvrdenej objednávke, to platí len pre väčšie skupiny (firemné akcie), nie jednotlivcov.

Vnútorná strelnica na luky a kuše – INDOOR v obci Viničné pri Pezinku (celoročná prevádzka)

treningy lukostrelecky klub ELAN v hale

V zimných mesiacoch, kedy už počasie neumožňuje dlhšie lukostrelecké tréningy, klub ELÁN funguje vo vnútorných priestoroch v lukostreleckej hale (súčasťou lukostreleckého obchodu LUK.sk) v obci Viničné, kde tréningy prebiehajú až do konca marca a začnú opäť v zimnej sezóne od októbra. Záujemcovia o lukostreľbu a streľbu z kuše si môžu zastrieľať každý deň od 8:30 do 17:00 a v  pondelok, stredu a v piatok, aj od 17:30 do 20:00 ,kedy sú tréningy klubu ELÁN.
Odporúčame vždy zavolať vopred pred Vašou návštevou a objednať sa na lukostreľbu, aby sme Vám pripravili výstroj individuálne na daného strelca, čo vyžaduje určitý čas prípravy. V prípade, že potrebujete zabezpečiť inštruktora/trénera je potrebné sa dohodnúť s nami vopred. Ak nemáte svoju lukostreleckú výbavu vieme Vám ju samozrejme zapožičať. Mimo týchto tréningových termínov nás môžu skupinoví záujemcovia o streľbu z lukov a kuší alebo o firemné akcie kontaktovať na adrese strelba@strelba.sk alebo na telefónnom čísle 0910 90 90 88.

 

3D lukostreľba –  prestížna skupinová zážitková aktivita:

fun-lukostrelba-3d-strelba-sk

Nový 3D lukostrelecký areál je taktiež prístupný profesionálnym i  amatérským lukostrelcom, verejnosti či skupinám na rôzne firemné akcie. Podmienka je minimálne 10 záujemcov, maximálne 40. Dĺžka a cena okruhu sa bude odvíjať od počtu účastníkov, stupňa znalostí a pokročilosti strelcov, počtu zvierat na okruhu a pod. 3D zvieratká na našom okruhu sú vyrobené z kvalitného materiálu a keďže sú nesmrteľné, už sa tešia na Vaše zásahy. Na okruhu môžete stretnúť divé prasatá, medveďa, horskú kozu, kačicu, srnu, muflóna, veľkého jeleňa, morky, líšku, vlka, dokonca i figuríny rímskych a tureckých vojakov so štítmi a brnením. Začínajúci lukostrelci a skupinky pôjdu na okruh vždy v spoločnosti jedného či viacerých skúsených lukostreleckých inštruktorov, ktorí dbajú na bezpečnosť účastníkov, zapisujú body, robia rozhodcov a usmerňujú celú aktivitu. Túto aktivitu Vám vieme zabezpečiť aj mimo náš areál, prakticky kdekoľvek na Slovensku. Výborná luxusná aktivita na firemný teambuilding alebo keď chcete, aby sa vydarila Vaša firemná akcia.