Vitajte vo svete športovej lukostreľby a streľby z kuše,

Lukostrelecký klub ELÁN realizuje už od roku 2007 pre začínajúcich lukostrelcov ako aj pokročilejších jednorazové (jednodňové) aj opakované profesionálne kurzy a výuku športovej lukostreľby s individuálnym trénerom, čo nás výrazne kvalitatívne odlišuje od ostatných poskytovateľov tzv. "hobby" lukostreľby. Naši tréneri majú dlhoročné skúsenosti s vedením individuálneho tréningu/inštruktáže a metodiky výuky, sú to súčasní alebo bývalí súťažní lukostrelci a garantom kurzov je hlavný tréner a zakladateľ klubu Ing. Michal Velčík, ktorý už 30 rokov aktívne súťaží v športovej lukostreľbe, je trénerom lukostreľby s licenciou. Napísal knihu Športová lukostreľba ako učebnicu pre začínajúcich lukostrelcov, má dlhoročné praktické skúsenosti a neustále konzultuje najnovšie poznatky a metodiku výučby s top kórejským trénerom Suk Dong Eunom, ktorý vychoval viacerých majstrov sveta i olympijských víťazov a patrí k najlepším lukostreleckým trénerom sveta a je teda naším mentorom kórejskej lukostreleckej školy. Naši tréneri ľudí Vás naučia základom správnej techniky streľby z luku alebo zlepšia techniku streľby aj pokročilým strelcom pri pravidelných a  dlhodobých návštevách. Viac informácií Vám poskytneme na čísle 0910 90 90 88.

Cenník lukostreleckej haly LUK.sk Viničné (celoročne k dispozícii) aj cenník v lukostreleckom areáli v Bernolákove:

Od apríla realizujeme tréningy aj kurzy vo vonkajšom areáli  (v prípade zlého počasia sa tréning môže presunúť do našej haly LUK.sk (areál družstva Viničné)
           

   • Vstupy na lukostrelnice a 3D parkúry: 
  • Vstup na vonkajšiu strelnicu v Bernolákove (strieľanie s vlastným lukom) je 10 Eur / 2 hod pre luky do 40 lbs. Nad 40 lbs je 14 Eur / 2 hod.
  • Vstup na streľbu v hale LUK.sk Viničné je 8 Eur / 1hod resp. 12 Eur/2hod s DPH pre luky do 40 lbs , deti do 12 rokov 5 €/ 1hod alebo 9 €/ 2hod s DPH* /. Výhodnejších 5 vstupov na 2 hod je 55 € a 10 vstupov na 2 hod. je 90 € pre dospelých do 40 lbs. Nad 40 lbs je 9 Eur/1 hod a 14 Eur/2 hod.
  • Vstup na 3D parkúr zvierat v hale Viničné - prenájom 40 rôznych súťažných  3D zvieracích terčov na 3D lukostreľbu: 
  • 9 €/ 1 hod pre luky do 40 lbs a 10 €/ 1 hod pre všetky luky nad 40 lbs
  • 15 €/ 2 hod pre luky do 40 lbs a 18 €/ 2 hod pre všetky luky nad 40 lbs.
  • členovia lukostreleckého klubu ELÁN alebo ašpiranti na členstvo v klube si môžete pozrieť výhodné členské poplatky tu.
   • Kurzy športové reflexné luky a tradičné luky: 
  • Športový reflexný luk alebo ktorýkoľvek tradičný luk zapožičanie s výbavou vonku/v hale bez inštruktora na 2 hod: 19 € (deti do 12 rokov 15 €/ dieťa)
  • Kurz s lukom s inštruktorom pre 1 osobu -zapožičanie luku a výbavy a strelnica(2 hod) + inštruktor /1 hod/ : 54 €
  • Kurz s lukom  s inštruktorom pre 2 osoby - zapožičanie luku a výbavy a strelnica (2 hod) + inštruktor /1 hod/ : 78 €
  • Kurz s lukom  s inštruktorom pre 3 osoby - zapožičanie  luku a výbavy a strelnica (2 hod) + inštruktor /1 hod/  : 97 € 
  • Kurz s inštruktorom simulácia lovu s lukom (3D lukostreľba) indoor s reflexným alebo tradičným lukom- pre všetkých tých, ktorí hľadajú nový zážitok alebo aj pre lukostrelcov, ktorí chcú začať so simuláciou lovu lukom (3D lukostreľba) a nemajú skúsenosti s touto disciplínou, chcú sa zúčastňovať pretekov v 3D lukostreľbe u nás i v zahraničí a navštevovať 3D parkúry, ponúkame možnosť absolvovať kurz so skúseným a dlhoročným trénerom a strelcom 3D lukostreľby priamo v našej hale. Kurz trvá 2 hodiny, súčasťou je inštruktáž k technike streľby z luku 1 hod. a následne 1 hod. streľba na 3D zvery po celý čas s inštruktorom na vnútornom parkúre v našej hale, ktorý má až 40 zvierat ! Cena pre 1 osobu  je 69 na 2 hod. (cena je so zapožičaním luku a výbavy). (Ak strelec má vlastný luk, odpočítame z ceny 8 €). Cena  pre druhú osobu, ktorá absolvuje zážitok spolu s prvou osobou je už len 29 € ( zabezpečíme mu celú výbavu, inštruktora zdieľajú spoločne, strieľajú naraz 2 hod.)
   • Kladkový luk a kurzy: 
  • Tréning s inštruktorom + požičanie kladkového luku so strelnicou je 60 € (1 hod s inštruktorom + 1 hod streľba samostatne). Cena pre 2 osoby na 2 hod. je 65 € ( inštruktor 1 hod + 1 hod samostatná streľba ). Simulácia lovu s lukom s kladkovým lukom s inštruktorom na 3D parkúre do 40 zvieratami na 2 hod je 89 Eur / 1 osoba a 99 Eur/ 2 osoby
  • Poplatok za strelnicu s vlastným kladkovým lukom bez inštruktora vonku aj v hale 9 Eur/ 1hod alebo 14 €/2 hod /prenájom strelnice, terčovnice a terča a stojanu na luk aj šípy/ Permanentka do haly aj vonku na kladkový luk je 60 € / 5 vstupov a 100 €/10 vstupov na 2 hod.
  • Strieľanie s vlastným kladkovým lukom s inštruktorom 1 osoba na 2 hod. je 49 : ( inštruktor sa venuje 1 hod + 1 hod strelnica streľba samostatne). Cena pre 2 osoby s vlastným kl. lukom je 64 € / 2 hod.
  • Kladkový luk prenájom bez inštruktora (ak strelec má skúsenosti s kladkovým lukom):
   25 € luk KINETIC 25-50 lbs/kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica na 2 hod./ kladkový luk PSE 25-40 lbs v cene 25 €, deluxe lovecký kladkový luk PSE Stealth carbon 50-60 lbs 29 €, detský kladkový luk (7-13 rokov) je 18 Eur / 2 hod (bez inštruktora)

Exkluzívny Superbalíček všetkých základných typov lukov (8 druhov lukov) s inštruktorom  /trvanie cca do 2 hod/:  od 99 €  (možné aj v hale)

Pre tých, ktorí nepoznajú jednotlivé luky a chcú sa zoznámiť so všetkými typmi lukov a lukostreľby, dávame Vám túto možnosť na jednom mieste u nás a to pod vedením odborného trénera. Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku (luk 12), strieľanie zo stredovekého longbow (luk, ktorý používal Robina Hood, luk 9), moderného športového reflexného luku (jeden z lukov 1/2/3/8) so zameriavačom aj ako barebow, moderného kladkového luku (luk 5)., tradičného reflexného loveckého luku (luk 10) obojručného hybridného longbow a skíta luku bez výrezu a okna (luk 14). Strelec bude  oboznámený s pravidlami bezpečnosti a so správnym zaobchádzaním s lukmi. Strelcom bude zapožičané a  kompletné vybavenie na streľbu rôznymi lukmi / luky, šípy, terčovnica so stojanom, terče, chrániče, pridelený 1 inštruktor-tréner lukostreľby, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik približne 2 hod. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice.

 

 

 

 

 

 

 

1 osoba           99  € ( odporúčané z hľadiska intenzity a kvality tréningu a venovania sa trénera jednej osobe)
2 osoby          119 € (odporúčané z hľadiska ceny aj kvality, tréning pre 2 ľudí má veľa pozitív )
3 osoby          139 € ( maximálne odporúčaný počet ľudí na 1 inštruktora)
4 osoby          159 € (1 inštruktor sa venuje až 4 ľuďom, čo je vhodné ako zábavný event pre 4 ľudí)


Exkluzívny a výhodný Superbalíček lukov (8 druhov lukov) a kuší (3 druhy kuší) s inštruktorom
/trvanie cca do 2 hod/:  od 109 €  (možné aj v hale)

Pre tých, ktorí nepoznajú jednotlivé luky a chcú sa zoznámiť so všetkými typmi lukov a lukostreľby a takisto reflexnou aj kladkovou kušou, dávame Vám túto možnosť na jednom mieste u nás a to pod vedením odborného trénera. Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku (luk 12), longbow (luk 9), kladkového luku (luk 5) a moderného športového reflexného luku so zameriavačom i bez (jeden z lukov 1/2/3/8), tradičného reflexného loveckého luku (luk 10) a novinka obojstranný hybridný longbow a skíta bez výrezu a okna (luk 14). Súčasťou je aj moderná reflexná kuša, kladková kuša a pištoľová kuša (kuše 1, 3, 8). Klient bude  oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním lukov a kuší. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie / luky, kuše, šípy, terč, chrániče/ a zadelený jeden inštruktor, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik z lukov aj kuší približne 2 hodiny. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice. Ideálne pre tých, ktorí zvažujú kúpu luku a nevedia, ktorý je pre nich ten najvhodnejší, ktorý štýl streľby a aký typ luku im sedí najviac a popritom si užijú tento výnimočný zážitok na jednom mieste a v tejto kvalite a rozsahu iba na tomto jedinom mieste v SR !

longbow lukostrelba

lukostrelba ELAN kladkovy luk

trener lukostrelby

profi kuse retus

1 osoba               109 € ( odporúčané z hľadiska intenzity a kvality tréningu a venovania sa trénera jednej osobe)
2 osoby              129 € (odporúčané z hľadiska ceny aj kvality, tréning pre 2 ľudí má veľa pozitív)
3 osoby              149 € ( maximálne odporúčaný počet ľudí na 1 inštruktora)
4 osoby              169 € (1 inštruktor sa venuje až 4 ľuďom, čo je vhodné ako zábavný event pre 4 ľudí)

Luky , ktoré si môžete vyskúšať len u nás, všetky na jednom mieste:

Poskytujeme Vám profesionálnu lukostreľbu a k tomu patrí aj adekvátna kvalitná kompletná výbava lukostrelca, ktorú si môžete u nás požičať. Požičiavame moderné športové luky pre dospelých aj deti, tradičné luky a kladkové luky. Vybrať si môžete z viacerých typov lukov:

1,2,3 športové reflexné luky pre dospelých (buď so zameriavačom a stabilizátormi alebo ako holý luk barebow (3)
4,5 kladkový luk pre mužov aj ženy (4 dlhší terčový silný luk pre pokročilých strelcov PSE Carbon Stealth 50-60 lbs  a 5 kratší hobby lovecký luk pre začínajúcich strelcov a ženy)
6,7 športové reflexné luky pre deti
8 reflexný športový luk s dreveným stredom pre dospelých
9 longbow - dlhý anglický luk
10,13 reflexný tradičný lovecký luk
11 reflexný krátky lovecký luk
12 primitívny staromaďarský luk
14 hybridný longbow a 15 hybridný skýtsky luk
16 krátky lórejský jazdecký luk s karbónom

Profesionálny inštruktor/ tréner lukostreľby a streľby z kuše (ak máte už vlastný luk/kušu)

Osobná odborná inštruktáž základných techník lukostreľby odborným trénerom lukostreľby, osobne sa Vám venuje celú hodinu, učí Vás techniku lukostreľby a snaží sa naučiť Vás strieľať čo najpresnejšie z luku. Po takejto hodine garantujeme nováčikom aj mierne pokročilých strelcov zlepšenie ich sústrelu a výsledkov strieľania. Venovať sa Vám bude súťažný lukostrelec/lukostrelkyňa, ktorý/a už niekoľko rokov strieľa súťažne z luku, kurzom Vás sprevádza kompetentný tréner s viacročnými skúsenosťami v lukostreľbe. Tieto tréningy už realizujeme cez 16 rokov, naši inštruktori a tréneri prešli dlhodobými školeniami a strieľajú niektorí aj súťažne. Ak máte vlastný luk/luky, tu je cenník na trénera lukostreľby/streľby z kuše.

1/ 1 osoba - Streľba s inštruktorom (s vlastným lukom) je 35 Eur na 1+ hod / 1 osoba. (Vonkajšia strelnica je k tomu +10 Eur na 2 hod / osobu  
2/ 2 osoby - Výhodnejšie je to pre 2 osoby (s vlastným lukom), cena je 40 Eur na 1+ hod/ 2 osoby (Vonkajšia strelnica je + 10 Eur na 2 hod/ 1 osobu) (neplatí pre kladkový luk)
3/ 3 osoby-  Najvýhodnejšie je to pre 3 osoby (s vlastným lukom), cena je 40 Eur na 1+ hod/ 3 osoby. (Vonkajšia strelnica je + 10 Eur na 2 hod/ 1 osobu) (neplatí pre kladkový luk)

(ku cene trénera si treba pripočítať ešte poplatok za vonkajšiu strelnicu, ktorý je 10 Eur na všetky luky do 40 lbs a 12 Eur pre luky nad 40 lbs. (V hale je poplatok +12 do 40 lbs a +14 nad 40 lbs )

Kuše na zapožičanie a streľbu na našich strelniciach (vonku aj v hale)

 • Poplatok za strieľanie z vlastnej kuše na našej strelnici /1,5 hod/: 14 € do 175 lbs a/alebo 300 fps ( 16 € pre kušu nad 176 libier a/alebo nad 300 fps)  /prenájom terča a miesta na strelnici/

  Kuše na prenájom (outdoor/indoor) vrátane poplatku za strelnicu. (Vnútorná strelnica LUK.sk Viničné na 20m je k dispozícii celoročne.)

 • 1.Reflexná lovecká kuša EXCALIBUR APEX (90 lbs) a výbava na 1,5 hod:  19 € (natiahne aj dieťa od 14 rokov, vhodná pre ženy)
  /strelnica, kuša, šípy, terč, podložka, úvodné stručné 5 min. zaškolenie/ Má klasické otvorené mieridlo, streľba na 20-30 metrov vonku a do 20 m v hale. Možnosť strieľať samostatne po celý čas aj  bez inštruktora, ľahké nabíjanie a presná streľba na kratšie vzdialenosti do 25 m.
 • 2. Reflexná lovecká kuša EXCALIBUR Vixen camo (150 lbs) a výbava na 1,5 hod:  22 €
  /strelnica, kuša, šípy, terč, podložka, úvodné stručné 5 min. zaškolenie/optika 4x32, streľba do 30 m vonku a do 20 m v hale. Možnosť strieľať samostatne po celý čas, ľahké nabíjanie a presná streľba na kratšie lovecké vzdialenosti do 50 m.
 • 3. Kladková kuša SKORPION XBC (185 lbs) 320 fps  Cena 23 € / 1,5 hod/ (strelnica, kuša, šípy, terč, úvodné stručné 5 min. zaškolenie, podložka). Streľba je do 30-40 metrov vonku, v hale do 20 metrov.
 • 4. Reflexná výkonná lovecká kuša EXCALIBUR EXOCET 200 lbs 330 fps (108 m/s) Cena: 25 / 1,5 hod.Kuša s optikou 4-12 x zoom, plus dvojnožkou na presnú streľbu v ľahu do 50 m. Výkonná lovecká aj športová kuša s výbornou presnosťou. (strelnica, kuša, šípy, terč, úvodné stručné 5 min. zaškolenie, podložka)
 • 5. Malá, kompaktná taktická stopovacia kladková výkonná lovecká kuša XBC lite 340 fps, 185 lbs.  Cena 25 € / 1,5 hod/Je to malá, ale výkonná a efektívna lovecká kuša na športovú streľbu do 50 metrov. (strelnica, kuša, šípy, terč, úvodné stručné 5 min. zaškolenie, podložka). Streľba je do 30-40 metrov vonku, v hale do 20 metrov. 
 • 6. Replika renesančnej 90 lbs kuše a výbava na 1,5 hod:  22 € /strelnica, kuša, drevené šípy, terč/. Dobová kuša zo stredoveku s kolečkovým zámkom na streľbu do 15 m.
 • 7. Kladková superkuša RAVIN R10 s kľukovým napínačom, rýchlosť 400 fps - jedna z najrýchlejších a najpresnejších kuší na svete, sústrel 1 cm na 20 metrov a 4 cm na 50 m. Streľba možná až na 70 m vonku, strieľa sa v ľahu s dvojnožkou/bipodom. súčasťou je podsvietená optika, teleskopická pažba, naťahovanie pomocou kľuky. Veľmi presná kuša aj pri dlhých vzdialenostiach, 5 šípov k dispozícii. Streľba pod dohľadom inštruktora strelnice počas zaškolenia cca 20 min. správca/ inštruktor je prítomný na strelnici počas celej doby strieľania s touto kušou, streľba samostatne po zbytok času streľby. Cena 79 / 1,5 hod okrem  zaškoľovania inštruktorom/. Možná streľba vonku aj vnútri (20 m). Cena pre 2 osoby je 89 Eur/ 1,5 hod.
 • 8. Pištoľová kuša 80 fps - jednoručná alebo obojručná kuša na krátke vzdialenosti do 10-15 m na nácvik pištoľovej streľby. 15 / 1,5 hod. /strelnica, kuša, šípy, terč,  úvodné stručné 5 min. zaškolenie/ do 15 m vonku aj v hale. Možnosť strieľať samostatne po celý čas. Vhodné od približne 13+ rokov, podľa sily zvládnutia napnutia kuše pomocou páky.

 

 

Fotografie zo strelnice v Bernolákove

Fotografie z vnútornej strelnice LUK.sk (Viničné)

Kde všade si môžete luky a kuše u nás vyskúšať ?

*Indoor lukostrelecká aréna

Členovia klubu ELÁN od 1. októbra až do začiatku apríla trénujú vo vnútornej lukostreleckej aréne vo Viničnom (súčasť lukostreleckého obchodu LUK.sk). Hala je plne pripravená na tréningy v lukostreľbe a 3D lukostreľbe celoročne pre všetkých a pre všetky typy lukov, terče, terčovnice a 3D terče sú k dispozícii. Pripravené sú terče na vzdialenosť do 20 m. V prípade, že potrebujete zabezpečiť inštruktora je potrebné sa dohodnúť na podrobnostiach vopred (tel. 0910 90 90 88). Pripravili sme aj novinku pre fanúšikov akčných športov a adrenalínu a to je boj s lukom s bezpečnými šípmi u nás v hale, kde  pripravené ihrisko až pre 16 ľudí, určené pre všetkých a hlavne aj pre tých, ktorí ešte z luku nestrieľali od 130 + cm. (viac info na www.bojslukom.sk). Môžete sa stať členom klubu ELÁN (viď podmienky), prípadne si prísť spolu s nami zatrénovať do našej haly od októbra do apríla v tieto dni:

kolaz 1

Otváracie hodiny lukostreleckej haly (denná prevádzka) platné od 1.apríla. 2023. Vždy odporúčame zavolať vopred, ak prídete neohlásene, môžeme v hale mať práve inú akciu.

pondelok: od 8:30 do 17:00
v utorok od 8:30 do 17:00
streda od 8:30 do 17:00
štvrtok od 10:30 do 19:00
piatok od 8:30 do 17:00
v sobotu a nedeľu je možné prísť výlučne len dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 5 ľudí, najneskôr treba volať/rezervovať termín v štvrtok pred víkendovou akciou). Je potrebné si priniesť prezuvky na streľbu v hale.

 

Prenájom priestorov:  Športovú halu 21x 14 m je možné si celoročne prenajať na rôzne športy a spoločenské podujatia, semináre, workshopy, školenia v týchto variantoch:

1/ do 15 ľudí za 50 Eur / hodinu bez DPH. Víkend je 70 Eur / hodinu bez DPH.
2/ 16- 25 ľudí je 70 Eur / hodinu bez DPH. Víkend je 90 Eur / hodinu bez DPH.
3/ 26-40 ľudí je 85 Eur / hodinu bez DPH. Víkend je 105 Eur / hodinu bez DPH.

K dispozícii sú sociálne zariadenia, 25 ks stoličiek, stoly pre 25 ľudí. Zvyšok stolov a stoličiek vieme na objednávku zabezpečiť spolu s premietacou stenou. V zime halu vykurujeme. (minimálny čas prenájmu je 2 hod.)

*Outdoor lukostrelecký areál (len apríl-september)

Outdoor sezóna 2023 v Bernolákove v lukostreleckom areáli  (golfový areál Black river, vstup cez Theresia kaštieľ Bernolákovo) skončila v septembri a začne vonku opäť od marca/apríla 2024.elan archery slovakia
Vždy je potrebné zavolať vopred pred Vašou návštevou a objednať sa na lukostreľbu, aby sme Vám pripravili výstroj individuálne na daného strelca, čo vyžaduje určitý čas prípravy, nie je na strelnici denná/stála prevádzka alebo služba. Lukostrelecký kurz si môžete vonku objednať a vyskúšať buď počas tréningov klubu v pondelok, stredu a piatok od 17:30 do 20:00 alebo po individuálnej dohode aj iný čas . V prípade, že potrebujete zabezpečiť inštruktora je potrebné sa dohodnúť na termíne a detailoch vopred. Ak nemáte svoju lukostreleckú výbavu vieme Vám ju samozrejme zapožičať, máme rôzne typy lukov v rôznych silách a veľkostiach k dispozícii. Mimo týchto tréningových termínov nás môžu skupinoví záujemcovia o streľbu z lukov a kuší alebo o firemné akcie kontaktovať na adrese strelba@strelba.sk alebo na telefónnom čísle 0910 90 90 88 (odporúčame skôr nám zavolať než písať email, na tel. sme rýchlejšie dostupní).

 

Pre začínajúcich ale náročných strelcov je tu možnosť streľby zo špičkového súťažného reflexného luku HOYT Formula HPX

Ponúkame Vám možnosť zastrieľať si z moderného top súťažného reflexného luku značky HOYT HPX s ramenami HOYT. Je to skutočne zážitok pre všetkých, ktorí začínajú s lukostreľbou, ale i tých, ktorí už majú skúsenosť s lukostreľbou a chcú si vyskúšať superkvalitný luk, máme ho aj v silách pre začiatočníkov ! Jedná sa o veľmi presný, moderný vyladený luk, s ktorým sa dá strieľať maximálne presne, podobné luky uvidíte na medzinárodných súťažiach. Napríklad dobrý súťažný strelec z neho dokáže strieľať šípy do 4 cm kruhu na 20 m. Poďte si s ním vyskúšať Vaše schopnosti ! Sila luku je prispôsobená možnostiam rekreačného strelca, má len 22-24 libier, zvládne ho takmer každý muž i žena. K luku je celá výbava (kvalitné šípy, chrániče, tulec). Luk je možné vyskúšať ako holý luk - teda bez zameriavača a stabilizátora (odporúčame pre začínajúcich strelcov), resp. ako olympijský luk (v prípade objednania inštruktora Vás tréner zasvätí aj do tejto najpresnejšej techniky modernej lukostreľby. K luku si môžete objednať i služby inštruktora/ profesionálneho trénera lukostreľby. Požičanie luku je 29 Eur (na 2 hod. vrátane strelnice), prípadne ak si objednáte aj inštruktora, ten je plus 35 Eur na 1 hod/1 osobu, resp. 40 Eur pre 2 osoby/ 1 hod. (Luk je len pre pravákov - držia luk v ľavej ruke, pravou naťahujú tetivu).

1                    3  

 5   2

 

3D lukostreľba - skvelá aktivita na exkluzívny teambuilding a firemné akcie, ktoré Vám zabezpečí profesionálna eventová agentúra Have Fun s.r.o.

3d bernolakovo

V tejto aktivite máme 16 ročné skúsenosti s domácimi aj zahraničnými klientmi, od ktorých sme dostali len samé pozitívne referencie. Skutočne pravý lovecký zážitok pre skupiny , ktorý ste ešte nezažili ! Pripravíme Vám nezabudnuteľný teambuilding. Pre firemné akcie je prístupný náš vnútorný zvierací parkúr celoročne, prípadne celoročne vieme zabezpečiť túto aktivitu kdekoľvek si budete želať !

Luxusná spoločenská lukostrelecká aktivita - simulácia lovu s lukom pre početnú skupinu až do 40 ľudí naraz s trénermi buď v lese a na lúke (celoročne) alebo aj vo vnútornej hale (celoročne). Začína základným loveckým kurzom lukostreľby s trénerom/trénermi v trvaní cca 1 hod. a následne sa skupiny odoberú na pripravený 3D zvierací okruh, kde strieľajú zo stanovišťa vždy konkrétne 3D zviera dvoma šípmi, každé zviera má bodované zóny. Vystrelia všetci zo skupiny a zapíšu sa bodové hodnoty. Postupuje sa na ďalší zvierací terč (podobne ako je to pri golfe). Spolu ich je približne 6-10 zvieracích terčov podľa počtu ľudí na akcii a časového trvania akcie. Túto aktivitu je možné realizovať aj súťažne, bodovať buď individuálne alebo v rámci tímov a urobiť si tak skvelý teambuilding či firemnú akciu. Túto aktivitu Vám vieme zabezpečiť a preniesť KDEKOĽVEK na Slovensku, Česku, Maďarsku i Rakúsku pre počet ľudí do 40/ na 4 hod, resp. 80 ľudí na celý deň. Aktivita je vhodná aj pre tých, ktorí s lukostreľbou nemajú žiadne skúsenosti, naši tréneri to vedia všetkých naučiť tak, aby mal takmer každý z toho veľký zážitok. Naši inštruktori sú dlhoroční skúsení súťažní lukostrelci, ktorí sú mnohí majstrami Slovenska v 3D lukostreľbe, preto Vám akciu budú zabezpečovať tí najlepší ! Väčšina z nich vie aj anglicky, urobili sme už množstvo akcií pre zahraničných klientov a dostávame vždy skvelé referencie . Cena je závislá od počtu ľudí, pohybuje sa od 20 do 39 Eur / osobu s DPH*, platí, že čím viac ľudí, tým menšia cena na osobu. (minimálna cena akcie je 550 Eur) , je možné 3D lukostreľbu realizovať  celoročne aj v zime v našej lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom, kde máme celoročne rozložené 3D zvieratá v počte viac ako 30. Priebeh akcie: absolvovanie 3D okruhu 6-9 zvierat a základného lukostreleckého výcviku s inštruktormi, celá akcia trvá cca do 3-4 hodín, podľa počtu ľudí. Objednáva sa na konkrétny termín a miesto. Kvôli cenníku pre firemné akcie, alebo hromadne organizované eventy kontaktujte: kontakt@havefun.sk, 0948 18 38 18. Viac informácií a fotiek je na našej stránke http://www.strelba.sk/3d-lukostrelba/

Dress code vonkajšieho areálu (apríl - september) a pohyb po golfovom areáli

Všetci návštevníci lukostreleckého areálu počas vonkajšej sezóny sa nachádzajú v priestoroch golfového areálu Black river, v ktorom platí dress code (povolené oblečenie). Je povolené športové oblečenie nekrikľavých farieb alebo akékoľvek oblečenie na bežné nosenie  OKREM MODRÝCH JEANSOV !!! a oblečenia, ktoré je zjavne a výrazne obnosené (staré tepláky a pod). Rifle môžu byť inej farby ale vyhnite sa prosím klasickým modrým rifliam, tieto nie sú akceptované u golfistov a môže sa stať že Vás golfový správca na to upozorní, keď Vás uvidí. Ženám odporúčame, aby si nenosili v žiadnom prípade topánky s vysokým opätkom kvôli bezpečnosti, strelnica je na tráve v prírode. Oblečte sa pohodlne a príjemne, vhodne na šport  s dôrazom na rešpektovanie hore uvedených podmienok. 

Je prísne zakázané vstupovať na golfové trávniky. Na lukostreleckú strelnicu sa dostanete od vstupu cez hlavnú bránu kaštieľa doľava okolo kaštieľa schodmi dole kde uvidíte prvé odpalisko smerom na dolné golfové ihrisko. V prípade, že k nám idete po prvýkrát, väčšinou Vás počká niektorý z našich inštruktorov, aby ste neminuli správnu cestu. Ak uvidíte hrať golfistov, či už odpaľovať loptičku alebo patovať na greene, je treba počkať vo vzdialenosti aspoň 25 metrov a prejsť až keď golfista úder dokončí. Takisto je vo Vašom záujme a bezpečnosti po celý čas chôdze na a zo strelnice, aby ste neobmedzili golfistov v ich hre a nevstupovali im do dráhy. V areáli je prísny zákaz vodenia zvierat a jazda na bicykli či aute. Počas presunu na a zo strelnice dbajte na to, aby ste nerobili hluk a nerušili tak hrajúcich golfistov. Takmer všetci, ktorí nás navštívili boli nadšení z prostredia a spôsobu, akým ich naši inštruktori učia strieľať z luku. Prajeme Vám príjemný športový zážitok pri lukostreľbe v klube ELÁN.

Cenník služieb je platný od 10.4.2023
Všetky uvedené ceny sú bez DPH, klub ELÁN nie je platcom DPH. *Výnimka je prenájom vnútornej lukostreleckej strelnice vo Viničnom, outdoor strelnice v Bernolákove a indoor 3D lukostreľba, tam je cena  s DPH* (prevádzkuje ich HAVE FUN s.r.o.)