Vitajte vo svete športovej lukostreľby a streľby z kuše,

Lukostrelecký klub ELÁN realizuje od roku 2007 pre začínajúcich lukostrelcov ako aj pokročilejších jednorazové (jednodňové) aj opakované profesionálne kurzy a výuku športovej lukostreľby s individuálnym trénerom, čo nás výrazne kvalitatívne odlišuje od ostatných poskytovateľov tzv. "hobby" lukostreľby. Naši tréneri majú dlhoročné skúsenosti s vedením individuálneho tréningu/inštruktáže a metodiky výuky, sú to súčasní alebo bývalí súťažní lukostrelci a garantom kurzov je hlavný tréner klubu Ing. Michal Velčík, ktorý už 28 rokov aktívne súťaží v športovej lukostreľbe, je trénerom lukostreľby s licenciou, napísal knihu športová lukostreľba ako učebnicu pre začínajúcich lukostrelcov, má dlhoročné praktické skúsenosti a neustále konzultuje najnovšie poznatky a metodiku výučby s top kórejským trénerom Suk Dong Eunom, ktorý vychoval majstrov sveta i olympijských víťazov a patrí k najlepším lukostreleckým trénerom sveta a je teda naším mentorom kórejskej lukostreleckej školy. Naši tréneri ľudí skutočne naučia základom správnej techniky streľby z luku alebo zlepšia techniku streľby aj pokročilým strelcom pri pravidelných a  dlhodobých návštevách. Viac informácií Vám poskytneme na čísle 0910 90 90 88.

Cenník lukostreleckej haly LUK.sk Viničné (celoročne k dispozícii) aj cenník v lukostreleckom areáli v Bernolákove:

Do konca septembra 2022 realizujeme tréningy klubu a kurzy lukostreľby vonku v Bernolákove v golfovom areáli, od októbra sme v hale.
lukostrelba strelba.sk 1

 • Poplatok za strelnicu na 2 hod. na strieľanie s vlastným lukom : vonku 10 € s DPH* , deti do 12 rokov 8 € s DPH* /prenájom stanovišťa na strelnici, terča, stojan na luk a šípy/  Cena za halu je 12 Eur/2hod. Permanentka na 5 vstupov do haly je v cene 55 Eur. Permanentka na 10 vstupov do haly je v cene 100 Eur pre dospelých.
 • Športový alebo tradičný luk zapožičanie u nás vonku/vnútri bez inštruktora - zapožičanie luku a výbavy na 2 hod: 18 € (deti do 12 rokov 14 €/ dieťa)
 • Kurz s lukom s inštruktorom pre 1 osobu - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ + 1hod. strelnica (spolu 2 hod): 53 €
 • Kurz s lukom  s inštruktorom pre 2 osoby - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ +1hod.  strelnica (spolu 2 hod): 76 €
 • Kurz s lukom  s inštruktorom pre 3 osoby - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ + 1hod. strelnica (spolu 2 hod) : 89 € 
 • Tréning s inštruktorom so zapožičaným kladkovým lukom - zapožičanie 1ks kladkového luku a výbavy : z toho inštruktor 1 hod + strelnica spolu na 2 hod: 60 €  Cena pre 2 osoby na 1 hodinu s inštruktorom + strelnica spolu na 2 hod. je 75 Eur.
 • Poplatok za strelnicu s vlastným kladkovým lukom bez inštruktora /2 hod/: 14 € pre kladkové luky /prenájom strelnice, terčovnice a terča a stojanu na luk aj šípy/ Permanentka do haly na kladkový luk 65 Eur / 5 vstupov a 120 Eur/10 vstupov
 • Strieľanie s vlastným kladkovým lukom s inštruktorom 1 osoba je 46 Eur: z toho inštruktor sa venuje 1 hod + strelnica 2 hod (spolu 2 hod). Cena pre 2 osoby s jedným vlastným kl. lukom je 59 Eur.
 • Kladkový luk prenájom bez inštruktora (len ak strelec už absolvoval predtým aspoň jednu hodinu s inštruktorom, alebo už vie strieľať):
  25 € luk KINETIC 25-50 lbs/kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica na 2 hod./ kladkový luk PSE 25-40 lbs v cene 25 € alebo výborný lovecký kladkový luk PSE Stealth carbon 50-60 lbs 30 €
 • prenájom 20 rôznych súťažných  3D zvieracích terčov na 3D lukostreľbu v hale/2 hod./ 17 Eur pre luky a 19 Eur pre všetky kladkové luky. (možné len v indoor v aréne) Permanentka na 5 vstupov je 80 Eur  a 150 Eur na 10 vstupov. (Kladkový luk pernamentka 5 vstupov je 90 Eur, 10 vstupov 170 Eur.)
 • inštruktor na simuláciu loveckej 3D lukostreľby indoor - pre všetkých tých, ktorí hľadajú nový zážitok alebo aj pre lukostrelcov, ktorí chcú začať s 3D lukostreľbou a nemajú skúsenosti s touto disciplínou, chcú sa zúčastňovať pretekov v 3D lukostreľbe u nás i v zahraničí a navštevovať 3D parkúry, ponúkame možnosť absolvovať kurz so skúseným a dlhoročným trénerom a strelcom 3D lukostreľby priamo v našej hale. Kurz trvá 2 hodiny, súčasťou je inštruktáž k technike streľby z luku 1 hod. a následne 1 hod. streľba na 3D zvery s inštruktorom na parkúre v zime v našej hale. Cena je 75 Eur na 2 hod. (cena je so zapožičaním luku, teda ak strelec nemá vlastný luk). (Ak strelec má vlastný luk, odpočíta sa 8 Eur). Cena  pre druhú osobu, ktorá absolvuje zážitok je 30 Eur, má všetko to čo má prvý strelec.
 • členovia lukostreleckého klubu ELÁN alebo ašpiranti na členstvo v klube si môžete pozrieť členské poplatky tu.

Výhodný Superbalíček všetkých základných typov lukov (7 druhov lukov) s inštruktorom  /trvanie cca do 2 hod/:  od 75 €  (možné aj v hale)

Pre tých, ktorí nepoznajú jednotlivé luky a chcú sa zoznámiť so všetkými typmi lukov a lukostreľby, dávame Vám túto možnosť na jednom mieste u nás a to pod vedením odborného trénera. Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku (luk 12), strieľanie zo stredovekého longbow (luk, ktorý používal Robina Hood, luk 9), moderného športového reflexného luku (jeden z lukov 1/2/3/8) so zameriavačom aj ako barebow, moderného kladkového luku (luk 5)., tradičného reflexného loveckého luku (luk 10) obojručného hybridného longbow a skíta luku bez výrezu a okna (luk 14). Strelec bude  oboznámený s pravidlami bezpečnosti a so správnym zaobchádzaním s lukmi. Strelcom bude zapožičané a  kompletné vybavenie na streľbu rôznymi lukmi / luky, šípy, terčovnica so stojanom, terče, chrániče, pridelený 1 inštruktor-tréner lukostreľby, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik približne 1,5 hod a po ňom ešte cca 0,5 hod strieľajú strelci sami. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice.

 

 

 

 

 

 

 

1 osoba           75  € ( odporúčané z hľadiska intenzity a kvality tréningu a venovania sa trénera jednej osobe)
2 osoby          95 € (odporúčané z hľadiska ceny aj kvality, tréning pre 2 ľudí má veľa pozitív )
3 osoby          115 € ( maximálne odporúčaný počet ľudí na 1 inštruktora)
4 osoby          135 € (1 inštruktor sa venuje až 4 ľuďom, čo je vhodné ako zábavný event pre 4 ľudí)


Exkluzívny Superbalíček lukov (7 druhov lukov) a kuší (2 druhy kuší) s inštruktorom
/trvanie cca do 2 hod/:  od 109 €  (možné aj v hale)

Pre tých, ktorí nepoznajú jednotlivé luky a chcú sa zoznámiť so všetkými typmi lukov a lukostreľby a takisto reflexnou aj kladkovou kušou, dávame Vám túto možnosť na jednom mieste u nás a to pod vedením odborného trénera. Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku (luk 12), longbow (luk 9), kladkového luku (luk 5) a moderného športového reflexného luku so zameriavačom i bez (jeden z lukov 1/2/3/8), tradičného reflexného loveckého luku (luk 10) a novinka obojstranný hybridný longbow a skíta bez výrezu a okna (luk 14). Súčasťou je aj moderná reflexná kuša aj kladková kuša (kuše 1 a 3). Klient bude  oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním lukov a kuší. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie / luky, kuše, šípy, terč, chrániče/ a zadelený jeden inštruktor, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik z lukov aj kuší približne 2 hodiny. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice. Ideálne pre tých, ktorí zvažujú kúpu luku a nevedia, ktorý je pre nich ten najvhodnejší, ktorý štýl streľby a aký typ luku im sedí najviac.

longbow lukostrelba

lukostrelba ELAN kladkovy luk

trener lukostrelby

profi kuse retus

1 osoba               109 € ( odporúčané z hľadiska intenzity a kvality tréningu a venovania sa trénera jednej osobe)
2 osoby              129 € (odporúčané z hľadiska ceny aj kvality, tréning pre 2 ľudí má veľa pozitív)
3 osoby              139 € ( maximálne odporúčaný počet ľudí na 1 inštruktora)
4 osoby              159 € (1 inštruktor sa venuje až 4 ľuďom, čo je vhodné ako zábavný event pre 4 ľudí)

Luky , ktoré si môžete vyskúšať len u nás na jednom mieste:

Poskytujeme Vám profesionálnu lukostreľbu a k tomu patrí aj adekvátna kvalitná kompletná výbava lukostrelca, ktorú si môžete u nás požičať. Požičiavame moderné športové luky pre dospelých aj deti, tradičné luky a kladkové luky. Vybrať si môžete z viacerých typov lukov:

1,2,3 športové reflexné luky pre dospelých (buď so zameriavačom a stabilizátormi alebo ako holý luk barebow (3)
4,5 kladkový luk pre mužov aj ženy (4 dlhší terčový silný luk pre pokročilých strelcov PSE Carbon Stealth 50-60 lbs  a 5 kratší hobby lovecký luk pre začínajúcich strelcov a ženy)
6,7 športové reflexné luky pre deti
8 reflexný športový luk s dreveným stredom pre dospelých
9 longbow - dlhý anglický luk
10,13 reflexný tradičný lovecký luk
11 reflexný krátky lovecký luk
12 primitívny staromaďarský luk
14 hybridný longbow a 15 hybridná skíta luk

Profesionálny inštruktor/ tréner lukostreľby a streľby z kuše (ak máte už vlastný luk)

Osobná odborná inštruktáž základných techník lukostreľby odborným trénerom lukostreľby, osobne sa Vám venuje celú hodinu, učí Vás techniku lukostreľby a snaží sa naučiť Vás strieľať čo najpresnejšie z luku. Po takejto hodine garantujeme nováčikom aj mierne pokročilých strelcov zlepšenie ich sústrelu a výsledkov strieľania. Venovať sa Vám bude súťažný lukostrelec/lukostrelkyňa, ktorý/a už niekoľko rokov strieľa súťažne z luku, kurzom Vás sprevádza kompetentný tréner s viacročnými skúsenosťami v lukostreľbe. Tieto tréningy už realizujeme cez 14 rokov, naši inštruktori a tréneri prešli dlhodobými školeniami a strieľajú súťažne. Ak máte vlastný luk/luky, tu je cenník na trénera lukostreľby/streľby z kuše.

1/ 1 osoba - Streľba s inštruktorom (s vlastným lukom) je 35 Eur na 1+ hod / 1 osoba. (Strelnica je k tomu +10 Eur na 2 hod / osobu  
2/ 2 osoby - Výhodnejšie je to pre 2 osoby (s vlastným lukom), cena je 40 Eur na 1+ hod/ 2 osoby (Strelnica je + 10 Eur na 2 hod/ 1 osobu) (neplatí pre kladkový luk)
3/ 3 osoby-  Najvýhodnejšie je to pre 3 osoby (s vlastným lukom), cena je 40 Eur na 1+ hod/ 3 osoby. (Strelnica je + 10 Eur na 2 hod/ 1 osobu) (neplatí pre kladkový luk)

(ku cene trénera si treba pripočítať ešte poplatok za strelnicu, ktorý je 12 Eur na všetky luky a 14 Eur pre kladkové luky)

Kuše na zapožičanie a streľbu na našich strelniciach (vonku aj v hale)

 • Poplatok za strieľanie z vlastnej kuše na našej strelnici /1,5 hod/: 14 € ( 16 € pre kušu nad 176 libier alebo nad 300 fps)  /prenájom terča a miesta na strelnici/

  Kuše na prenájom (outdoor/indoor) vrátane poplatku za strelnicu. (Vnútorná strelnica LUK.sk Viničné na 20m je k dispozícii celoročne.)

 • 1.Reflexná lovecká kuša EXCALIBUR APEX (90 lbs) a výbava na 1,5 hod:  22 € (natiahne aj dieťa od 14 rokov, vhodná pre ženy)
  /strelnica, kuša, šípy, terč, podložka, úvodné stručné 5 min. zaškolenie/ Má klasické otvorené mieridlo, streľba na 20-30 metrov vonku a do 20 m v hale. Možnosť strieľať samostatne po celý čas aj  bez inštruktora, ľahké nabíjanie a presná streľba na kratšie vzdialenosti do 25 m.
 • 2. Reflexná lovecká kuša EXCALIBUR Vixen camo (150 lbs) a výbava na 1,5 hod:  27 €
  /strelnica, kuša, šípy, terč, podložka, úvodné stručné 5 min. zaškolenie/optika 4x32, streľba do 30 m vonku a do 20 m v hale. Možnosť strieľať samostatne po celý čas, ľahké nabíjanie a presná streľba na kratšie lovecké vzdialenosti do 50 m.
 • 3. Kladková kuša SKORPION XBC (185 lbs) 320 fps  Cena 27 € / 1,5 hod/ (strelnica, kuša, šípy, terč, úvodné stručné 5 min. zaškolenie, podložka). Streľba je do 30-40 metrov vonku, v hale do 20 metrov.
 • 4. Reflexná výkonná lovecká kuša EXCALIBUR EXOCET 200 lbs 330 fps (108 m/s) Cena: 35 / 1,5 hod.Kuša s optikou 4-12 x zoom, plus dvojnožkou na presnú streľbu v ľahu do 50 m. Výkonná lovecká aj športová kuša s výbornou presnosťou. (strelnica, kuša, šípy, terč, úvodné stručné 5 min. zaškolenie, podložka)
 • 5. Malá, kompaktná taktická stopovacia kladková výkonná lovecká kuša XBC lite 340 fps, 185 lbs.  Cena 27 € / 1,5 hod/Je to malá, ale výkonná a efektívna lovecká kuša na športovú streľbu do 50 metrov. (strelnica, kuša, šípy, terč, úvodné stručné 5 min. zaškolenie, podložka). Streľba je do 30-40 metrov vonku, v hale do 20 metrov. 
 • 6. Replika renesančnej 90 lbs kuše a výbava na 1,5 hod:  22 € /strelnica, kuša, drevené šípy, terč/. Dobová kuša zo stredoveku s kolečkovým zámkom na streľbu do 15 m.
 • 7. Kladková superkuša RAVIN PREDATOR 20, 430 fps - jedna z najrýchlejších a najpresnejších kuší na svete, sústrel 1 cm na 20 metrov a 4 cm na 50 m. Streľba možná až na 70 m vonku, strieľa sa v ľahu s dvojnožkou/bipodom. súčasťou je podsvietená optika, teleskopická pažba, naťahovanie pomocou kľuky. Veľmi presná kuša aj pri dlhých vzdialenostiach, 5 šípov k dispozícii. Streľba pod dohľadom inštruktora strelnice počas zaškolenia cca 20 min. správca/ inštruktor je prítomný na strelnici počas celej doby strieľania s touto kušou, streľba samostatne po zbytok času streľby. Cena 79 / 2 hod vrátane zaškoľovania inštruktorom/. Možná streľba vonku aj vnútri (20 m). Cena pre 2 osoby je 89 Eur.
 • 8. Pištoľová kuša 80 fps - jednoručná alebo obojručná kuša na krátke vzdialenosti do 15 m na nácvik pištoľovej streľby. 16 / 1,5 hod. /strelnica, kuša, šípy, terč,  úvodné stručné 5 min. zaškolenie/ do 15 m vonku aj v hale. Možnosť strieľať samostatne po celý čas. Vhodné od približne 13+ rokov, podľa sily zvládnutia napnutia kuše pomocou páky.

 

 

Fotografie zo strelnice v Bernolákove

Fotografie z vnútornej strelnice LUK.sk (Viničné)

Kde všade si môžete luky a kuše u nás vyskúšať ?

*Indoor lukostrelecká aréna

Členovia klubu ELÁN od 1. októbra až do začiatku apríla trénujú vo vnútornej lukostreleckej aréne vo Viničnom (súčasť lukostreleckého obchodu LUK.sk). Hala je plne pripravená na tréningy v lukostreľbe a 3D lukostreľbe celoročne pre všetkých a pre všetky typy lukov, terče, terčovnice a 3D terče sú k dispozícii. Pripravené sú terče na vzdialenosť do 20 m. V prípade, že potrebujete zabezpečiť inštruktora je potrebné sa dohodnúť na podrobnostiach vopred (tel. 0910 90 90 88). Pripravili sme aj novinku pre fanúšikov akčných športov a adrenalínu a to je boj s lukom s bezpečnými šípmi u nás v hale, kde  pripravené ihrisko až pre 16 ľudí, určené pre všetkých a hlavne aj pre tých, ktorí ešte z luku nestrieľali od 130 + cm. (viac info na www.bojslukom.sk). Môžete sa stať členom klubu ELÁN (viď podmienky), prípadne si prísť spolu s nami zatrénovať do našej haly od októbra do apríla v tieto dni:

kolaz 1

Otváracie hodiny lukostreleckej haly (denná prevádzka) platné od 4.4.2021. Vždy odporúčame zavolať vopred, ak prídete neohlásene, môžeme v hale mať práve inú akciu.

pondelok: od 8:30 do 17:00
v utorok od 8:30 do 17:00
streda od 8:30 do 17:00
štvrtok od 10:30 do 19:00
piatok od 8:30 do 17:00
v sobotu a nedeľu výlučne na objednávku a po dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 8 ľudí, najneskôr treba volať/rezervovať termín v štvrtok pred víkendovou akciou).

Je potrebné si priniesť prezuvky na streľbu v hale.

Outdoor lukostrelecký areál (len apríl-september)

Outdoor sezóna v Bernolákove sa začala opäť 4. Apríla 2022  v lukostreleckom areáli  (golfový areál Black river, vstup cez Theresia kaštieľ Bernolákovo).elan archery slovakia
Vždy je potrebné zavolať vopred pred Vašou návštevou a objednať sa na lukostreľbu, aby sme Vám pripravili výstroj individuálne na daného strelca, čo vyžaduje určitý čas prípravy, nie je na strelnici denná/stála prevádzka alebo služba. Lukostreľbu si môžete vyskúšať počas tréningov klubu v pondelok, stredu a piatok od 17:00 do 20:00. V prípade, že potrebujete zabezpečiť inštruktora je potrebné sa dohodnúť na termíne a detailoch vopred. Ak nemáte svoju lukostreleckú výbavu vieme Vám ju samozrejme zapožičať, máme rôzne typy lukov v rôznych silách a veľkostiach k dispozícii. Mimo týchto tréningových termínov nás môžu skupinoví záujemcovia o streľbu z lukov a kuší alebo o firemné akcie kontaktovať na adrese strelba@strelba.sk alebo na telefónnom čísle 0910 90 90 88 (odporúčame skôr nám zavolať než písať email, na tel. sme rýchlejšie dostupní).

 

Pre náročných začínajúcich strelcov je tu streľba zo špičkového súťažného reflexného luku HOYT Formula HPX

Ako prví na Slovensku Vám ponúkame možnosť zastrieľať si z moderného top súťažného reflexného luku značky HOYT HPX s ramenami HOYT. Je to skutočne zážitok pre všetkých, ktorí začínajú s lukostreľbou, ale i tých, ktorí už majú skúsenosť s lukostreľbou a chcú si vyskúšať superkvalitný luk, máme ho aj v silách pre úplných začiatočníkov ! Jedná sa o veľmi presný, moderný vyladený luk, s ktorým sa dá strieľať maximálne presne, podobné luky uvidíte na medzinárodných súťažiach. Napríklad dobrý súťažný strelec z neho dokáže strieľať šípy do 4 cm kruhu na 20 m. Poďte si s ním vyskúšať Vaše schopnosti ! Sila luku je prispôsobená možnostiam rekreačného strelca, má len 22-24 libier, zvládne ho takmer každý muž i žena. K luku je celá výbava (kvalitné šípy, chrániče, tulec). Luk je možné vyskúšať ako holý luk - teda bez zameriavača a stabilizátora (odporúčame pre začínajúcich strelcov), resp. ako olympijský luk (v prípade objednania inštruktora Vás tréner zasvätí aj do tejto najpresnejšej techniky modernej lukostreľby. K luku si môžete objednať i služby inštruktora/ profesionálneho trénera lukostreľby. Požičanie luku je 29 Eur (na 2 hod. vrátane strelnice), prípadne ak si objednáte aj inštruktora, ten je plus 35 Eur na 1 hod/1 osobu, resp. 40 Eur pre 2 osoby/ 1 hod. (Luk je len pre pravákov - držia luk v ľavej ruke, pravou naťahujú tetivu).

1                    3  

 5   2

 

3D lukostreľba - skvelá aktivita na výborný teambuilding a firemné akcie , ktoré Vám zabezpečí profesionálna eventovka Have Fun.

3d bernolakovo

V tejto aktivite máme 14 ročné skúsenosti s domácimi aj zahraničnými klientmi, od ktorých sme dostali len samé pozitívne referencie. Skutočne pravý lovecký zážitok pre skupiny , ktorý ste ešte nezažili ! Pripravíme Vám nezabudnuteľný teambuilding. Pre firemné akcie je prístupný náš vnútorný parkú celoročne, prípadne celoročne vieme zabezpečiť túto aktivitu kdekoľvek si budete želať !

Luxusná spoločenská lukostrelecká aktivita - simulácia lovu s lukom pre početnú skupinu až do 40 ľudí naraz s trénermi buď v lese a na lúke (celoročne) alebo aj vo vnútornej hale (celoročne). Začína základným loveckým kurzom lukostreľby s trénerom/trénermi v trvaní cca 1 hod. a následne sa skupiny odoberú na pripravený 3D zvierací okruh, kde strieľajú zo stanovišťa vždy konkrétne 3D zviera dvoma šípmi, každé zviera má bodované zóny. Vystrelia všetci zo skupiny a zapíšu sa bodové hodnoty. Postupuje sa na ďalší zvierací terč (podobne ako je to pri golfe). Spolu ich je približne 6-10 zvieracích terčov podľa počtu ľudí na akcii a časového trvania akcie. Túto aktivitu je možné realizovať aj súťažne, bodovať buď individuálne alebo v rámci tímov a urobiť si tak skvelý teambuilding či firemnú akciu. Túto aktivitu Vám vieme zabezpečiť a preniesť KDEKOĽVEK na Slovensku, Česku, Maďarsku i Rakúsku pre počet ľudí do 40/ na 4 hod, resp. 80 ľudí na celý deň. Aktivita je vhodná aj pre tých, ktorí s lukostreľbou nemajú žiadne skúsenosti, naši tréneri to vedia všetkých naučiť tak, aby mal takmer každý z toho veľký zážitok. Naši inštruktori sú dlhoroční skúsení súťažní lukostrelci, ktorí sú mnohí majstrami Slovenska v 3D lukostreľbe, preto Vám akciu budú zabezpečovať tí najlepší ! Väčšina z nich vie aj anglicky, urobili sme už množstvo akcií pre zahraničných klientov a dostávame vždy skvelé referencie . Cena je závislá od počtu ľudí, pohybuje sa od 25 do 55 Eur / osobu s DPH*, platí, že čím viac ľudí, tým menšia cena na osobu. (minimálna cena akcie je 550 Eur) , je možné 3D lukostreľbu realizovať v zime aj v lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom, kde máme celoročne rozložené 3D zvieratá v počte do 20 ks. Priebeh akcie: absolvovanie 3D okruhu 6-9 zvierat a základného lukostreleckého výcviku s inštruktormi, celá akcia trvá cca do 3-4 hodín, podľa počtu ľudí. Objednáva sa na konkrétny termín a miesto. Kvôli cenníku pre firemné akcie, alebo hromadne organizované eventy kontaktujte: kontakt@havefun.sk, 0948 18 38 18. Viac informácií a fotiek je na našej stránke http://www.strelba.sk/3d-lukostrelba/

Dress code vonkajšieho areálu (apríl - september) a pohyb po golfovom areáli

Všetci návštevníci lukostreleckého areálu počas vonkajšej sezóny sa nachádzajú v priestoroch golfového areálu Black river, v ktorom platí dress code (povolené oblečenie). Je povolené športové oblečenie nekrikľavých farieb alebo akékoľvek oblečenie na bežné nosenie  OKREM MODRÝCH JEANSOV !!! a oblečenia, ktoré je zjavne a výrazne obnosené (staré tepláky a pod). Rifle môžu byť inej farby ale vyhnite sa prosím klasickým modrým rifliam, tieto nie sú akceptované u golfistov a môže sa stať že Vás golfový správca na to upozorní, keď Vás uvidí. Ženám odporúčame, aby si nenosili v žiadnom prípade topánky s vysokým opätkom kvôli bezpečnosti, strelnica je na tráve v prírode. Oblečte sa pohodlne a príjemne, vhodne na šport  s dôrazom na rešpektovanie hore uvedených podmienok. 

Je prísne zakázané vstupovať na golfové trávniky. Na lukostreleckú strelnicu sa dostanete od vstupu cez hlavnú bránu kaštieľa doľava okolo kaštieľa schodmi dole kde uvidíte prvé odpalisko smerom na dolné golfové ihrisko. V prípade, že k nám idete po prvýkrát, väčšinou Vás počká niektorý z našich inštruktorov, aby ste neminuli správnu cestu. Ak uvidíte hrať golfistov, či už odpaľovať loptičku alebo patovať na greene, je treba počkať vo vzdialenosti aspoň 25 metrov a prejsť až keď golfista úder dokončí. Takisto je vo Vašom záujme a bezpečnosti po celý čas chôdze na a zo strelnice, aby ste neobmedzili golfistov v ich hre a nevstupovali im do dráhy. V areáli je prísny zákaz vodenia zvierat a jazda na bicykli či aute. Počas presunu na a zo strelnice dbajte na to, aby ste nerobili hluk a nerušili tak hrajúcich golfistov. Takmer všetci, ktorí nás navštívili boli nadšení z prostredia a spôsobu, akým ich naši inštruktori učia strieľať z luku. Prajeme Vám príjemný športový zážitok pri lukostreľbe v klube ELÁN.

Cenník služieb je platný od 5.9.2022
Všetky uvedené ceny sú bez DPH, klub ELÁN nie je platcom DPH. *Výnimka je prenájom vnútornej lukostreleckej strelnice vo Viničnom a indoor 3D lukostreľba, tam je cena  s DPH* (prevádzkuje ju HAVE FUN s.r.o.)