Členovia ELÁN na ME Varín v 3D lukostreľbe

V dňoch 20-24.8 sa uskutočnili majstrovstvá Európy v 3D lukostreľbe organizácie HDH IAA vo Varíne. Tri dni viac ako 540 strelcov strieľalo každý deň na 28 zvierat v lese nad Varínom a v sobotu bolo finále v Gbeľanoch na futbalovom ihrisku. Organizátor súťaže bol Jozef Ďugel z klubu vo Varíne spolu so svojím tímom a pripravili a profesionálne zorganizovali celé podujatie. Z klubu ELÁN sa zúčastnili preteku Michal Velčík v kategórii olympijský luk, skončil na 1. mieste a Peter Tomčík v kategórii holý luk (barebow) skončil celkovo na peknom 10. mieste spomedzi 40 účastníkov vo svojej kategórii. Tu Vám prinášame pár fotiek hlavne z tréningu a finálového dňa rozstrelov na futbalovom ihrisku v Gbeľanoch, ostatné fotografie z lesných tratí našich strelcov ukážeme neskôr, až keď nám ich fotograf, ktorý celú súťaž fotil pošle.