Ponúkame Vám možnosť zakúpenia poukážky pre Vašich priateľov, kolegov, rodinu a ostatných blízkych. Urobte im radosť a darujte im strelecký zážitok.

Na výber ponúkame viacero typov poukážok. Môžete si vybrať poukážku na streľbu z lukov, streľbu z kuší, na rôzne strelecké balíčky i na využitie strelnice na požadovaný počet vstupov (rieši sa individuálne podľa typu a sily luku 10-12 Eur/1 x vstup alebo typu a sily kuše 12– 14 Eur/ 1 x vstup. Na požadovaný počet vstupov Vám pripravíme poukážku.

Taktiež pre väčšie skupiny (firmy, partie, rodiny) ponúkame poukážku na boj s lukom, skvelú adrenalínovú streleckú hru.

Poukážky je možné využiť celoročne v indoor hale vo Viničnom alebo počas outdoor sezóny (apríl – september) v areáli v Bernolákove. Využite poukážky je možné len na mieste ktoré určí poskytovateľ služby a po vzájomnej tel. dohode so záujemcom.

Splatnosť poukážky je 6 mesiacov odo dňa vystavenia. Po uplynutí doby platnosti poukážky záujemca stráca nárok na využitie darčekového poukazu i na vrátenie peňazí. V prípade nemožnosti využiť poukážku kvôli epidemiologickej situácii a spoločenskej uzávery (lockdown) sa čas platnosti poukážok predĺži o čas, ktoré tieto uzávery spoločne trvali.

Poukážka ponúka priestor i na osobné venovanie alebo blahoželanie, ktoré môžeme do poukážky zahrnúť. S výberom konkrétnej poukážky Vám radi poradíme. Ak pôjde o individuálnu poukážku, ktorú ste u nás nenašli (napr. kombinácia viacerých poukážok) radi Vám ju pripravíme podľa Vašej požiadavky a navrhneme individuálnu cenu.

Doleuvedené darčekové poukazy sú len ilustračné aj s cenami, ktoré už nemusia byť aktuálne. aktuálne ceny sú uvedené v cenníku a v tomto texte.

Bližšie informácie

Lukostrelecký poukaz zahŕňa inštruktáž v lukostreľbe so skúseným inštruktorom (možné počas celého roka) v trvaní 1 hodinu. Následne strelec/strelci si strieľajú ďalšiu hodinu samostatne, celý tréning môže trvať 2 hodiny. K dispozícii je celá potrebná výbava na strieľanie a vhodný luk pre strelca podľa sily a výšky strelca a taktiež podľa zvoleného výberu z viacerých typov lukov z ktorých si môže záujemca vybrať. Nasledovné uvedené sú len ilustračné, ceny sa menili, na tel. 0910 90 90 88 Vám povieme aktuálne ceny. Je tu aj možnosť absolvovať tréning s kladkovým lukom v cene 60 Eur pre 1 osobu (1 hodina s trénerom + 1 hodina samostatne) a 75 Eur pre 2 osoby

Darčekový poukaz na streľbu z kuše zahŕňa 1,5 hodinovú streľbu (možné počas celého roka) buď z reflexnej alebo kladkovej kuše. Streľbe z každého typu kuše predchádza krátke úvodné zaškolenie k manipulácii a obsluhe kuše a bezpečnosti pri streľbe (cca 5-10 minút podľa typu kuše, okrem kuše RAVIN PREDATOR 20, kde je po celý čas dohľad inštruktora). Strelec/strelci strieľajú následne samostatne 1,5 hodiny. Strelec má k dispozícii kompletnú streleckú výbavu pre daný typ kuše. Cena je podľa typu kuše nasledovná:

A/ reflexná športová kuša EXCALIBUR 90 lbs - 20 Eur alebo Excalibur VIXEN 150 lbs je 25 Eur
B/ kladková lovecká kuša SKORPION 330 fps – 25 Eur
C/ Plne vybavená reflexná lovecká kuša EXOCET s optikou, dvojnožkou v sile 200 lbs 330 fps - 30 Eur
D/ kladková lovecká kompaktná kuša SKORPION XBC lite 340 fps - 25 Eur
E/ kladková lovecká superkuša RAVIN PREDATOR 20 430 fps - 79 Eur  (89 Eur pre 2 osoby)
F/ Renesančná historická replika stredovekej kuše - 20 Eur
G/ Pištoľová športová kuša HORIZONE 80 lbs- 16 Eur

* ak má strelec záujem o službu streleckého inštruktora na 1 hod., teda nielen úvodné stručné zaškolenie k bezpečnej manipulácii s kušou, ale aj profesionálny tréning techniky presnej streľby, cena je 35 Eur.

 

Rovnako je možné objednať aj darčekový poukaz na tzv. SUPERBALÍČEK  lukov a tiež kuší (kladkovej i reflexnej) . Tu je možnosť vyskúšať si na jednom mieste streľbu z kladkovej kuše, reflexnej kuše, longbow, loveckého tradičného luku, tradičného maďarského luku, športového reflexného luku ako aj moderného kladkového luku pod vedením inštruktora. Cena superbalíčka lukov a kuší v trvaní do 2 hodiny pre 1 osobu je 109 Eur, pre dve osoby 129 Eur, pre 3 osoby 139 Eur a pre 4 osoby 159 Eur.

Ponúkame i SUPERBALÍČEK všetkých typov lukov (7 typov), kde si vyskúšate rôzne typy lukov: longbow, lovecký tradičný luk, tradičný maďarský luk, športový reflexný luk a moderný kladkový luk pod vedením inštruktora. Cena superbalíčka všetkých typov lukov (7 rôznych druhov) v trvaní do 2 hodín pre 1 osobu je 75 Eur, pre dve osoby 95 Eur, pre 3 osoby 115 Eur, pre 4 osoby 135 Eur.

 

 

Na objednávku je aj darčeková poukážka na hru BOJ s LUKOM pre 8-16 ľudí v hale LUK.sk. Cena je na dopyt, odvíja sa od počtu účastníkov akcie.

www.bojslukom.sk

 

 

Poukážku môžete objednať na tel. čísle 0910 90 90 88 alebo emailom na strelba@strelba.sk

Po prijatí emailu Vás budeme kontaktovať a dohodneme spôsob platby. Poukážku posielame elektronicky a v prípade záujmu Vám ju pošleme emailom.

Pred využitím každej poukážky je potrebné dohodnúť sa na termíne a mieste realizácie v dostatočnom predstihu pred uplynutím doby platnosti, ktorá je na poukážke uvedená. V prípade otázok ku ktorémukoľvek kurzu, poukážke alebo rezervácie termínu na jej využitie neváhajte kontaktovať uvedené tel. čísle.