Ponúkame Vám možnosť zakúpenia poukážky pre Vašich priateľov, kolegov, rodinu a ostatných blízkych. Urobte im radosť a darujte im strelecký zážitok.

Na výber ponúkame viacero typov poukážok. Môžete si vybrať poukážku na streľbu z lukov, streľbu z kuší, na rôzne strelecké balíčky i na využitie strelnice na požadovaný počet vstupov (rieši sa individuálne podľa typu a sily luku 8-10 Eur/1 x vstup alebo typu a sily kuše 10 – 12 Eur/ 1 x vstup. Na požadovaný počet vstupov Vám pripravíme poukážku.

Taktiež pre väčšie skupiny (firmy, partie, rodiny) ponúkame poukážku na boj s lukom, skvelú adrenalínovú streleckú hru.

Poukážky je možné využiť celoročne v indoor hale vo Viničnom alebo počas outdoor sezóny (apríl – október) v areáli v Bernolákove. Využite poukážky je možné len na mieste ktoré určí poskytovateľ služby a po vzájomnej tel. dohode so záujemcom.

Splatnosť poukážky je 6 mesiacov odo dňa vystavenia. Po uplynutí doby platnosti poukážky záujemca stráca nárok na využitie darčekového poukazu i na vrátenie peňazí.

Poukážka ponúka priestor i na osobné venovanie alebo blahoželanie, ktoré môžeme do poukážky zahrnúť. S výberom konkrétnej poukážky Vám radi poradíme. Ak pôjde o individuálnu poukážku, ktorú ste u nás nenašli (napr. kombinácia viacerých poukážok) radi Vám ju pripravíme podľa Vašej požiadavky a navrhneme individuálnu cenu.

Bližšie informácie

Lukostrelecký poukaz zahŕňa inštruktáž v lukostreľbe so skúseným inštruktorom (možné počas celého roka) v trvaní 1 hodinu. Následne strelec/strelci si strieľajú ďalšiu polhodinu samostatne, celý tréning trvá 1,5 hodiny. K dispozícii je celá potrebná výbava na strieľanie a vhodný luk pre strelca podľa sily a výšky strelca a taktiež podľa zvoleného výberu z viacerých typov lukov z ktorých si môže záujemca vybrať.

Darčekový poukaz na streľbu z kuše zahŕňa 1,5 hodinovú streľbu (možné počas celého roka) buď z reflexnej alebo kladkovej kuše. Streľbe z každého typu kuše predchádza krátke úvodné zaškolenie k manipulácii a obsluhe kuše a bezpečnosti pri streľbe (cca 5-10 minút podľa typu kuše, okrem TAC 15i ktorá je po celý čas pod dohľadom inštruktora). Strelec/strelci strieľajú následne samostatne 1,5 hodiny. Strelec má k dispozícii kompletnú streleckú výbavu pre daný typ kuše. Cena je podľa typu kuše nasledovná:

A/ reflexná kuša EXCALIBUR 90 lbs - 15 Eur
B/ kladková kuša SKORPION/TACOMA 150 lbs – 18 Eur
C/ reflexná kuša EXOCET 200 lbs - 20 Eur
D/ kladková kuša BOWTECH STRYKER zone 350 fps - 25 Eur
E/ kladková superkuša PSE tac 15i - 65 Eur

Rovnako je možné objednať aj darčekový poukaz na tzv. SUPERBALÍČEK  lukov a kuší . Tu je možnosť vyskúšať si na jednom mieste streľbu z kladkovej kuše, reflexnej kuše, longbow, tradičného maďarského luku, športového reflexného luku ako aj moderného kladkového luku pod vedením inštruktora. Cena superbalíčka lukov a kuší v trvaní do 2,5 hodiny pre 1 osobu je 99 Eur, pre dve osoby 109 Eur, pre 3 osoby 129 Eur a pre 4 osoby 149 Eur.

Ponúkame i SUPERBALÍČEK všetkých typov lukov, kde si vyskúšate rôzne typy lukov: longbow, tradičný maďarský luk, športový reflexný luk a moderný kladkový luk pod vedením inštruktora. Cena superbalíčka všetkých typov lukov (4 rôzne typy) v trvaní do 2 hodín pre 1 osobu je 69 Eur, pre dve osoby 89 Eur, pre 3 osoby 109 Eur, pre 4 osoby 129 Eur.

 

Poukážku môžete objednať na tel. čísle 0910 90 90 88 alebo emailom na strelba@strelba.sk

Po prijatí emailu Vás budeme kontaktovať a dohodneme spôsob platby. Poukážku posielame elektronicky a v prípade záujmu Vám ju pošleme poštou.

Pred využitím každej poukážky je potrebné dohodnúť sa na termíne a mieste realizácie v dostatočnom predstihu pred uplynutím doby platnosti, ktorá je na poukážke uvedená. V prípade otázok ku ktorémukoľvek kurzu, poukážke alebo rezervácie termínu na jej využitie neváhajte kontaktovať uvedené tel. čísle.