Vo vnútornej lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom si môžete vyskúšať adrenalínovú tímovú akčnú hru, kde si zabojujete s lukmi a bezpečnými šípmi 2 tímy proti sebe. Boj s lukom je bezpečná lukostrelecká hra, pretože šípy sú ukončené mäkkými penovými hlavami a zároveň ste chránení ochrannými maskami na tvári a vestami na hrudi (plus muži majú suspenzory v rozkroku). Streľba po zaškolení naším inštruktorom je presná a akčná, jednotlivé hry trvajú len pár minút, takže si ich dosýta zahrajete dostatok počas 2 - 2,5 hodín.

Hala Viničné na Boj s Lukom - CELOROČNE k dispozícii alebo kdekoľvek na Slovensku a v Česku.

bojslukom.sk 3 bojslukom.sk 5

 Adrenalínová tímová lukostreľba je vhodná pre malé (min. 8 ľudí) i väčšie skupiny do max. 16 v jednej hre. Táto zábavná lukostreľba v pohybe môže byť súťažou viacerých tímov (napr. oddelení alebo na základe náhodného losovania) alebo ako lukostrelecký súboj dvoch tímov (ideálne hlavne pri skupinách do 16 ľudí).

Pozrite si video z hry, aby ste mali lepšiu predstavu, ako to vyzerá:

Max. kapacita haly je 30 osôb. Aktivita je vhodná aj pre úplných začiatočníkov od 8 rokov a cca 130+ cm. V úvodnej časti budete mať zaškolenie a tréning (cca 15-20 min.) a následne začnete hrať hru. Celkové trvanie je do 2 hod. pri skupine až do 16 ľudí. V prípade väčšej skupiny kedy budete rozdelení do menších tímov sa čas adekvátne zvýši. Aktivita je vhodná pre partie, rodiny i ako program, ktorý môže byť súčasťou firemnej akcie a teambuildingu a je vhodný i pre všetky vekové kategórie.

V indoor hale vo Viničnom Vám vieme túto hru zorganizovať celoročne. 

Cena : 25 Eur / osoba

Výhodnejšia cena pre väčšie skupiny: Ak Vás bude 11 a viac ľudí, organizátor má 50% zľavu, ak vás bude 14, organizátor akcie hrá zdarma !

 

Kdekoľvek na Slovensku

Ak budete chcieť zorganizovať túto hru mimo vnútornej haly vo Viničnom ako súčasť Vašej firemnej akcie alebo teambuildingu, môžeme ju zrealizovať v mieste konania Vašej akcie. Ihrisko je prenosné a vďaka tomu ho vieme kdekoľvek preniesť. Pokiaľ zhodnotíme, že miesto je vhodné na túto hru nič nebráni tomu, aby sme túto hru zrealizovali kdekoľvek vonku, kde je trávnatá alebo iná vhodná plocha min. 25 x 15 m (lúka, športovisko, kurty) alebo v iných vnútorných priestoroch ak hala spĺňa požiadavky na hru a min. uvedený rozmer.

V takom prípade sa i cena nadstavuje individuálne podľa miesta akcie a celkového trvania, ktoré je nastavené podľa veľkosti skupiny. Viac info nájdete na bojslukom.sk