Ponúkame Vám možnosť zakúpenia poukážky pre Vašich priateľov, kolegov a blízkych. Urobte im radosť a darujte im strelecký zážitok.

Na výber ponúkame viacero typov poukážok. Môžete si vybrať poukážku na streľbu z lukov, streľbu z kuší, na rôzne strelecké balíčky i na využitie strelnice na požadovaný počet vstupov (rieši sa individuálne podľa typu a sily luku alebo typu a sily kuše. Na požadovaný počet vstupov Vám pripravíme poukážku.

Taktiež pre väčšie skupiny, teambuildingové akcie (firmy, partie, rodiny) ponúkame poukážku na boj s lukom, skvelú adrenalínovú streleckú hru (8 až 16 ľudí).

Poukážky je možné využiť celoročne v indoor hale vo Viničnom alebo počas outdoor sezóny (apríl – september) v areáli v Bernolákove. Využite poukážky je možné len na mieste ktoré určí poskytovateľ služby a po vzájomnej tel. dohode so záujemcom.

Splatnosť poukážky je 6 mesiacov odo dňa vystavenia. Po uplynutí doby platnosti poukážky záujemca stráca nárok na využitie darčekového poukazu i na vrátenie peňazí.

Poukážka ponúka priestor i na osobné venovanie alebo blahoželanie, ktoré môžeme do poukážky zahrnúť. S výberom konkrétnej poukážky Vám radi poradíme. Ak pôjde o individuálnu poukážku, ktorú ste u nás nenašli (napr. kombinácia viacerých poukážok) radi Vám ju pripravíme podľa Vašej požiadavky a navrhneme individuálnu cenu.

Doleuvedené darčekové poukazy sú len ilustračné aj s cenami, ktoré už nemusia byť aktuálne. aktuálne ceny sú uvedené v cenníku a v tomto texte.

 

  

 

Bližšie informácie

Lukostrelecký poukaz zahŕňa inštruktáž v lukostreľbe so skúseným inštruktorom (možné počas celého roka) v trvaní 1 hodinu. Následne strelec/strelci si strieľajú ďalšiu hodinu samostatne, celý tréning môže trvať 2 hodiny. K dispozícii je celá potrebná výbava na strieľanie a vhodný luk pre strelca podľa sily a výšky strelca a taktiež podľa zvoleného výberu z viacerých typov lukov z ktorých si môže záujemca vybrať. Nasledovné uvedené sú len ilustračné, ceny sa menili, na tel. 0910 90 90 88 Vám povieme aktuálne ceny. Je tu aj možnosť absolvovať tréning s kladkovým lukom v cene 60 Eur pre 1 osobu (1 hodina s trénerom + 1 hodina samostatne) a 65 Eur pre 2 osoby

Darčekový poukaz na streľbu z kuše zahŕňa 1,5 hodinovú streľbu (možné počas celého roka) buď z reflexnej alebo kladkovej kuše. Streľbe z každého typu kuše predchádza krátke úvodné zaškolenie k manipulácii a obsluhe kuše a bezpečnosti pri streľbe (cca 5-10 minút podľa typu kuše, okrem kuše RAVIN R10, kde je po celý čas dohľad inštruktora). Strelec/strelci strieľajú následne samostatne 1,5 hodiny. Strelec má k dispozícii kompletnú streleckú výbavu pre daný typ kuše. Cena je podľa typu kuše nasledovná:

A/ reflexná športová kuša EXCALIBUR 90 lbs - 19 Eur alebo Excalibur VIXEN 150 lbs je 22 Eur
B/ kladková lovecká kuša SKORPION 330 fps – 23 Eur
C/ Plne vybavená reflexná lovecká kuša EXOCET s optikou, dvojnožkou v sile 200 lbs 330 fps - 25 Eur
D/ kladková lovecká kompaktná kuša SKORPION XBC lite 340 fps - 25 Eur
E/ kladková lovecká superkuša RAVIN R10 400 fps - 79 Eur  (89 Eur pre 2 osoby)
F/ Renesančná historická replika stredovekej kuše - 22 Eur
G/ Pištoľová športová kuša HORIZONE 80 lbs- 15 Eur

* ak má strelec záujem o službu streleckého inštruktora na 1 hod., teda nielen úvodné stručné zaškolenie k bezpečnej manipulácii s kušou, ale aj profesionálny tréning techniky presnej streľby, cena je 35 Eur/ 1 osobu 40 Eur/ 2 osoby.

Rovnako je možné objednať aj darčekový poukaz na tzv. SUPERBALÍČEK  lukov a tiež kuší (kladkovej, reflexnej, pištoľovej) . Tu je možnosť vyskúšať si na jednom mieste streľbu z kladkovej kuše, reflexnej kuše, longbow, loveckého tradičného luku, tradičného maďarského luku, športového reflexného luku ako aj moderného kladkového luku pod vedením inštruktora. Cena superbalíčka lukov a kuší v trvaní do 2 hodiny pre 1 osobu je 109 Eur, pre dve osoby 129 Eur, pre 3 osoby 149 Eur a pre 4 osoby 169 Eur.

Ponúkame i náš najúspešnejší kurz, ktorý sme vymysleli pred viacerými rokmi a priniesli ako prví a to je SUPERBALÍČEK všetkých typov lukov (8 typov), kde si vyskúšate rôzne typy lukov: longbow, lovecký tradičný luk, tradičný maďarský luk, športový reflexný luk a moderný kladkový luk pod vedením inštruktora. Cena superbalíčka všetkých typov lukov (8 rôznych typov) v trvaní do 2 hodín pre 1 osobu je 99 Eur, pre dve osoby 119 Eur, pre 3 osoby 139 Eur, pre 4 osoby 159 Eur.

 

 

Na objednávku je aj darčeková poukážka na hru BOJ s LUKOM pre 8-16 ľudí v hale LUK.sk. Cena je na dopyt, odvíja sa od počtu účastníkov akcie, cca od 25 Eur na osobu.

www.bojslukom.sk

 

 

Poukážku môžete objednať na tel. čísle 0910 90 90 88 alebo emailom na strelba@strelba.sk

Po prijatí emailu Vás budeme kontaktovať a dohodneme spôsob platby. Poukážku posielame elektronicky a v prípade záujmu Vám ju pošleme emailom.

Pred využitím každej poukážky je potrebné dohodnúť sa na termíne a mieste realizácie v dostatočnom predstihu pred uplynutím doby platnosti, ktorá je na poukážke uvedená. V prípade otázok ku ktorémukoľvek kurzu, poukážke alebo rezervácie termínu na jej využitie neváhajte kontaktovať uvedené tel. čísle.