Lukostrelecký klub ELÁN je súčasťou výnimočnej knihy Hrady, zámky a kaštiele z neba

Výnimočné dielo, kniha autora Mateja Schwarzbachera a leteckého tímu CBS flying team, ktorý priniesol letecký pohľad na klenoty nášho historického bohatstva, na starobylé hrady, zámky a kaštiele, ktoré sú unikátom v celosvetovom meradle, ktoré chodia ľudia od nás aj z celého sveta ročne navštíviť.

Lukostrelecký klub ELÁN z Viničného sa podporou tohto diela spolu podieľal, aby mohlo vzniknúť spolu s množstvom iných subjektov, ktoré prispeli. Lukostreľba a hrady od sebe od nepamäti patria a tak sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou tejto publikácie.

Ak máte záujem objaviť krásy tohto moderného športu a najstaršej streleckej disciplíny, radi Vám aj úplným nováčikom zabezpečíme kurz lukostreľby, v zimných mesiacoch až do marca sme v našej vlastnej hale LUK.sk v obci Viničné. Viac informácií o klube nájdete na www.strelba.sk (0910 90 90 88)

 

Ing. Michal Velčík,

predseda lukostreleckého klubu ELÁN

(Túto publikáciu Vám vie predať lukostrelecký klub ELÁN osobne v obchode LUK.sk v obci Viničné alebo poslať poštou, cena je konečná, klub nie je platcom DPH)